Informacje dla rodziców

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 09 kwietnia 2020 zamknięcie przedszkola oraz kształcenie na odległość zostało przedłużone do 26.04.2020 r. Podstawą prawną jest rozporządzenie MEN z 9 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

Tak jak do dotychczas będziemy zamieszczać, na każdy dzień roboczy propozycje zajęć, zabaw dla dzieci w zakładce Aktualności - Materiały dla dzieci/rodziców. Kolejny zaplanowany okres zajęć na odległość to 14-24.04.2020 r.

Poszczególne grupy Rybki, Delfinki i "Zerówka" będą miały zamieszczane odrębne materiały do wykorzystania, zgodne z aktualnie realizowanym programem i podstawą programową wychowania przedszkolnego. Grupa "O" będzie miała prowadzone, tak jak do tej pory, zajęcia z języka angielskiego i zajęcia logopedyczne.

Zachęcamy Państwa, w miarę możliwości, do korzystania z zamieszczanych propozycji zabaw, zajęć edukacyjnych.

Cieszą nas informacje od Państwa, że nasza oferta edukacyjna dla dzieci, dla zdecydowanej większości rodziców, jest potrzebna i jest wykorzystywana w domach. Życzymy dzieciom i rodzicom wiele wytrwałości i jednocześnie wiele radości ze wspólnie spędzonych chwil na zabawie i nauce.

Krystyna Orłowska Dyrektor Przedszkola