Informacje dla rodziców

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z wcześniejszą, telefoniczną zapowiedzią informuję Państwa o decyzji dotyczącej opłaty czesnego, za przedszkole, za miesiąc maj 2020.

Po analizie możliwości kosztowych naszego przedszkola, mając również na uwadze sytuację ekonomiczną Państwa, jak i ograniczenia narzucone przez nasz Rząd, w związku z COVID-19, podjęłam decyzję, że za miesiąc maj 2020 rodzice, których dzieci nie wrócą do przedszkola, nie opłacają czesnego. Podobnie jak w miesiącu kwietniu br. 

 

W przypadku rodziców, których dzieci już wróciły do przedszkola, bądź wrócą jeszcze w maju br., opłaty czesnego będą naliczone proporcjonalnie do obecności dzieci w przedszkolu. Zostaną indywidualnie podane każdemu rodzicowi. Prosze o wpłatę czesnego za miesiąc maj br. , wyjątkowo, do 28 maja 2020 r.

Nauczyciele, w najbliższym czasie, będą kontaktować się z Państwem w celu ustalenia Państwa potrzeb w zakresie powrotu do przedszkola jeszcze w maju br. lub innym terminie wskazanym przez Państwa. Proszę również o indywidualne zgłaszanie Państwa potrzeb w tym zakresie.

Życzę Państwu zdrowia oraz wiele cierpliwości w naszych trudnych czasach.

Krystyna Orłowska Dyrektor Przedszkola