Z życia przedszkola

W dniu 21.09.2020 r. w Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" odbyło się uroczyste pasowanie najmłodszych dzieci, z grupy Rybki, na przedszkolaka. Uroczystość pasowania była połączona z obchodami  Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, który co roku przypada na dzień 20 września. Z tej okazji dzieci, ze wszystkich grup przedszkolnych, przygotowały występy artystyczne.

Jako pierwsze wystąpiły dzieci z grupy "Rybki". Zaśpiewały trzy piosenki: "Jestem sobie przedszkolaczek", "Tu mam rączkę", "Idzie zuch oraz powiedziały rymowankę i zaprezentowały układ taneczny do piosenki "Poszło dziewczę po ziele".

Następnie wystąpiła grupa "O" oraz grupa "Delfinki" ze specjalnym tematycznym programem dla najmłodszych dzieci. Były to wierszyki, piosenki, wspólne tańce. Po występach pani Dyrektor pasowała każde nowe dziecko, z grupy "Rybki" na przedszkolaka, a wychowawczynie wręczyły dzieciom dyplomy oraz cukierki obfitości. 

Gratulujemy wszystkim dzieciom wspaniałych występów. Najmłodszym przedszkolakom życzym dużo radości, zabawy oraz wspaniałych wrażeń w przedszkolu. Dzieci rozmawiały, ze swoimi wychowawczyniami, o tym ważnym dniu, jakim jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dowiedziały się jakie mają prawa i obowiązki. Bawiły się w różne, radosne zabawy. To był wspaniały dzień, pełen emocji, wzruszeń oraz pokonywania nieśmiałości.