Z życia przedszkola

Dnia 20 września 2021 r. w Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" odbyła się bardzo ważna uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka".

Z tej okazji dzieci z wychowawczyniami przygotowały krótkie występy artystyczne i zaprezentowały je swoim koleżąnkom i kolegom.

Dzieci z grupy RYBKI recytowały wierszyk "Mam trzy latka" oraz przedstawiły ilustrację ruchową piosenki "Moje przedszkole" oraz zabawy ruchowej "Orientuj się w otoczeniu". Dzieci z grupy DELFINKI wykonały układ taneczny z pomponami do piosenki "Mamma Mia" oraz powiedziały tematyczne wierszyki nawiązujące do uroczystości. Dzieci z grupy WIELORYBKI i ZERÓWKA zaprezentowały dwa układy taneczne do piosenki "Seniorita" i do utworu "Played-A-Live" zespołu "Safri Duo". Przypomniały również na wesoło, w wierszykach, jak należy zachowywać się w przedszkolu.

Po części artystycznej dzieci z grupy najmłodszej "RYBKI" zostały pasowane przez Panią Dyrektor na Przedszkolaków. Dzieci były uśmiechnięte i zadowolone. Za odwagę, zaangażowanie, dla upamiętnienia tego DNIA, otrzymały dyplomy oraz cukierki obfitości.

Wszystkim przedszkolakom życzym wiele radości i zabawy w przedszkolu!

W tym dniu we wszystkich grupach przedszkolnych odbyły się pogadanki edukacyjne z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, który każdego roku jest obchodzony 20 września.