Dnia 21 marca 2024 r. w Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" obchodziliśmy "Pierwszy Dzień Kalendarzowej Wiosny".

W tym dniu zarówno dzieci, jak i dorośli, do przedszkola, przebrali się w wiosenne kolory, postacie, zwierzęta. Dzieci i wychowawczynie w kolorowych przebraniach wybrały się na długi, wiosenny spacer po Świdnicy w poszukiwaniu wiosny, na którą wszyscy z utęsknieniem wyczekujemy. Podczas spaceru ulicami miasta, ścieżkami parkowymi odnajdowano oznaki wiosny, kwitnące drzewa, wiosenne kwiaty, śpiew ptaków, przyjemną temperaturę, ciepłe słońce.

Jednocześnie na ten dzień, w przedszkolu, został ogłoszony konkurs pt. "Fabryka pomysłów - wiosenne przebranie". Jury w każdej grupie przedszkolnej oceniło przebrania przedszkolaków. Dzieciom zostały przyznane nagrody książkowe i dyplomy za I miejsce i wyróżnienie oraz gry - układanki za udział w konkursie.

Grupa RYBKI

- I miejsce - Klaudia Bacz; Wyróżniena: Amelka Starnberger, Mikołaj piaseecki, Leon Stadnicki

Grupa DELFINKI

- I miejsce - Klaudia Hałup; Wyróżnienia: Emilka Bogdańska, Ada Połochajło, Janek Wdowiak

Grupa WIELORYBKI i ZERÓWKA

- I miejsce - Allan Pacholski; Wyróżnienia: Ala Bolek, Hania Kalinowska, Lena Kucek, Wojtek Bialik

Gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i radosne uczestnictwo w konkursie i na zajęciach przedszkolnych.