W Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" dnia 06 grudnia 2023 r. odbyła się zabawa mikołajkowa. Wodzirejami podczas zabawy byli aktorzy teatralni.

Przygotowali oni wiele ciekawych, tematycznych zabaw dla dzieci. Były piosenki, tańce oraz konkursy. Po skończonej zabawie dzieci, z każdej grupy, oczekiwały w swoich salach na Świętego Mikołaja. Przedszkolaki przygotowały się na jego wizytę i zaprezentowały Mikołajowi tematyczne piosenki. Dzieci były ubrane w czapki mikołajkowe, miały też na swoich ubrankach motywy mikołajkowe. Święty Mikołaj z radością podziękował za wspaniałe występy, a na koniec wręczył wszystkim przedszkolakom długo wyczekiwane  prezenty. Radość dzieci ze spotkania ze Św. Mikołajem oraz z prezentów była ogromna.

Dziękujemy Świety Mikołaju! Odwiedź nas za rok!