W  Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" odbyły się w grudniu świąteczne spotkania z rodzicami.

Dzieci ze wszystkich grup w przedszkolu, wraz ze swoimi wychowawczyniami, przygotowały na tę okazję uroczyste przedstawienia o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki, uroczyście ubrane, wystąpiły przed rodzicami i rodzeństwem w świątecznie udekorowanej sali. Dzieci pięknie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły do świątecznych utworów muzycznych. Nie zabrakło również prezentów świątecznych, które dzieci wręczyły swoim najbliższym po zakończonych występach.

Bardzo dziękujemy rodzicom i rodzeństwu za przybycie na uroczystość, wychowawcom za przygotowanie i poprowadzenie, a dzieciom za odważne, piękne występy.