W Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" realizowana jest tematyka "Zawody moich bliskich". Z tej okazji dnia 23 stycznia 2024 Pani Joanna Pach, mama Antosi, odwiedziła dzieci z grupy RYBKI.

Pani Joanna przedstawiła przedszkolakom zawód położnej, który wykonuje. Pani Joasia opowiedziała dzieciom o zadaniach, które należy wykonać, gdy urodzi się dzidziuś. Przyniosła dzieciom lalkę o podobnym wzroście i wadze jak noworodek. Następnie pokazała czynności higieniczne, które należy wykonać podczas zmiany pieluchy. Potem przedszkolaki samodzielnie rozbierały, przebierały i przewijały dzidziusia. Wspólnie nadały dzidziusiowi, który okazał się dziewczynką, imię i nałożyły jej opaskę z imieniem, na rączkę.

Przedszkolaki wręczyły Pani Joannie kartkę z podziękowaniami za interesujące zajęcia. Pani Joasia pożegnała się z dziećmi  i przekazała dzieciom drobne upominki.

Bardzo dziękujemy mamusi Antosi za spotkanie i czas poświęcony na zajęciach!