W dniach od 29.01 do 31.01.2024 r. w Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci z każdej grupy (RYBKI, DELFINKI, WIELORYBKI i ZERÓWKA) wraz ze swoimi wychwawczyniami  przygotowały tematyczne przedsięwzięcia, specjalnie na tę okazję. Każdego dnia o godzinie 10.00 rozpoczynała się uroczystość w danej grupie, na którą przybyli zaproszeni goście: Babcie i Dziadkowie. Pani Dyrektor z wychowawczyniami witała gości, w imieniu całego zespołu składała życzenia oraz zapraszała na przedstawienie dzieci. Dzieci dla swoich najbliższych nauczyły się pięknych wierszyków i piosenek. Z radością zatańczyły dla Babć i Dziadków. Wspólnie ze swoimi Paniami wcześniej przygotowały, a na spotkaniu wręczyły prezenty Babciom i Dziadkom. Na koniec odbyły się wspólne zdjęca.

Bardzo dziękujemy gościom za przybycie i czas spędzony w przedszkolu , dzieciom i wychowawcom za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie uroczystości.