Dnia 08.02.2024 r. w Przedszkolu Niepublicznym "Radosny Delfinek" odbył się PĄCZKOWY BAL KARNAWAŁOWY.

W dużej sali przedszkolnej zebrały sie dzieci z wszystkich grup "Rybki", "Delfinki", "Wielorybki i Zerówka". Na dzieci czekało wiele atrakcji oraz różnorodne zabawy muzyczno-ruchowe. Bal rozpoczął się wspólnymi tańcami do ulubionych piosenek, po których odbył się "Pokaz mody". Dzieci i wychowawczynie zaprezentowały swoje stroje na specjalnym wybiegu - czerwonym dywanie. Podczas balu odbyło sie wiele zabaw m. in.: przekazywanie pączka podczas dzwięków muzyki i wykonywanie zadań lub wyzwań przez dzieci, które zostały  z pączkiem w ręku, gdy ucichła muzyka; pączkowe zabawy z chustą animacyjną oraz pilnowanie pączków, żeby nie spadły z chusty podczas jej machnia, poruszania w różnych kierunkach; przenoszenie na drewnianej łyżce drewnianych jajek-pączków do rytmu muzyki; łowienie pączków na wędki z magnesami.

Wszystkie dzieci z radością uczestniczyły w  zabawach. Pomysł na pączkowy bal okazał się trafiony.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tematycznych strojów balowych. Paniom wychowawczyniom za pomysłowość i prowadzenie balu, a dziecio za radosną zabawę.