22 kwietnia 2024 r. przedszkolaki z grup: DELFINKI, WIELORYBKI i ZERÓWKA wzięły udział w koncercie zorganizowanym przez Szkołę Muzyczną I stopnia im. L. Różyckiego w Świdnicy.

Specjalnie dla dzieci przedszkolnych i uczniów młodszych klas wychowankowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Świdnicy zagrali wybrane utwory na na różnych instrumentach muzycznych. Były to : klarnet, trąbka, flet, saksofon, skrzypce, wilonczela, fortepian, ksylofon, gitara. W ten sposób chciano zachęcić młodsze koleżanki i kolegów do nauki gry na instrumentach muzycznych. Koncert dzieci dzieciom przyniósł wiele wrażeń i wzruszeń.

W podziękowaniu dzieci złożyły na ręce Pani Dyrektor drobny upominek, własnoręcznie wykonany. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w Koncercie!