Dnia 18 kwietnia 2024 dzieci z grupy "Wielorybki i Zerówka" uczestniczyły , w Teatrze Miejskim w Świdnicy, w XVIII Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych "Wyobraźnia bez granic".

Przedszkolaki wystąpiły w przedstawieniu pt. Jak Pan Alfabet do przedszkola maszerował". Wcieliły się w następujące postacie: Narratora, Pana Alfabetu, Motyla, Wrony, Gawrona, mamy, Pawełka i literek alfabetu. Dzieciom od rana, w tym dniu, towarzyszyły ogromne emocje związane z występem na teatralnej scenie. Każde chciało wypaść jak najlepiej. Podczas sztuki dzieci zaprezentowały się bardzo dobrze, doskonale bawiły się swoimi rolami. Rodzice, dziadkowie, którzy siedzieli na widowni byli zachwyceni i bili ogromne brawa.

Wszystkie dzieci otrzymały nagrody książkowe za udział w przedstawieniu. Dwoje aktorów otrzymało wyróżnienia za swoje role: Staś Pawłowicz za postać Narratora oraz Alicja Bolek za postać Wrony.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i wychowawcom, Pani Ani i Pani Kasi, za zaangażowanie i przygotowanie do występów. Rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów. Pozostałym wychowawcom, opiekunom, Pani Dyrektor za dekoracje.